Neden Zemzemliler?

20 yıllık tecrübe ve birikim ile, her zaman en taze ve sağlıklı ürünleri sizler için hijyenik koşullar da paketliyor ve “önce insan” anlayışıyla doğadan mutfağınıza sunuyoruz. Günümüz dünya şartlarının imkânları dâhillinde en üst teknolojileri kullanıp, ürünleri en taze şekilde üretiyoruz. Mersin ve Antalya’da bulunan paketleme tesislerimizde paketlenip, Yurtiçinde ve Yurtdışında bulunan siz değerli müşterilerimize sevk ediyoruz.

Zemzemliler olarak amacımız; toprak ve su kaynakları ile havayı kirletmeden, çevre, bitki, hayvan ve insan sağlığını korumaktır. Daha geniş anlamda çevreyi korumayı amaçlayan, doğadan aldığını doğaya geri veren, tarımın sürekliliğini sağlamayı hedefleyen ve hatta çalışanlarının menfaatlerini korumaya başlayan toplu bir felsefenin ürünü, bir yaşam biçimi. Organik ürünler vücudunuzun doğal dengesini bozmaz, canlılık verir, tamamen doğadaki organik bitkilerden elde edilir. Saf ve doğal olmayan hiçbir madde içermez.

Çünkü; Denetimli, Sağlıklı Ürünler Üretiyoruz!

Hasat esnasında ilaç kalıntı analizi yapılır. Hasat zamanında temizlik ve hijyen kurallarına uyulur. Tarladan rafa kadar kayıt altına alınan her üretim aşaması yetkili kurumlar tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

Geleneksel yöntemleri koruyarak, kendi fidelerimizle, kendi köylümüzle, çiftçimizle, topraklarımızda en gelişmiş teknolojileri kullanarak Türkiye’nin dörtbir yanına sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünleri ulaştırmak istiyoruz!

Analizleri yapılmış toprağa, kayıt altına alınmış fideler ekilir. Ziraat mühendisleri takibinde sadece gerektiğinde yeterli miktarda reçeteli zirai ilaçlama yapılır. Ruhsatlı gübreler gerektiği kadar kullanılır. Üretimde kullanılacak su analiz edilir ve bitkinin su ihtiyacı kadar kullanılır.

Çünkü; İlkelerimizden Taviz Vermiyoruz!

  • Çiftçilerimiz bizim için sadece müşteri değil, aynı zamanda iş ortağımızdır.
  • Türk Tarımı’nın gelişmesi için her zaman çaba gösteririz.
  • Çevreye ve topluma değer veren yaklaşımlarla faaliyetlerimizi planlarız.
  • Müşterilerimizin eğitimini ve bilinçlenmesini her zaman destekleriz.
  • Çalışanlarımızın mutluluğu öncelikli hedeflerimizden birisidir.
  • Her kararımızı müşteri odaklı düşünerek veririz.
  • Mal,hizmet kalitemizle her zaman müşteri memnuniyeti ilkemizden taviz vermeyiz.
  • İmajımızla daima saygı uyandıran bir duruş sergilemeyi öncelikli ilkelerimizden biri olarak kabul ederiz.
  • Yeniliklere yatırım yapar bunları ülkemize kazandırmayı ana sorumluluklarımızdan sayarız.Sosyal sorumluluk projelerini her zaman destekleriz.